Ürünlerimiz

Далин Бебешки Сапун Со Екстрат од Камилица

Eкстрактите од камилица во содржината ја смируваат кожата

Докажаната нежна формула со клинички тестови е специјално развиена за вашето бебе. Состојките на екстракт од камилица ја смируваат кожата. Можете да го користите безбедно секој ден, можете да уживате во мирисот на Далин.


  • Мекоста е докажана со клиничките испитувања
  • Хипоалергеник
  • Со единствениот мирис, мирис на парфем
  • Лесно се измива
  • Не содржи алкохол и парабени
  • Ризикот за алергија го доведува на минимум

Satın Al Annelere Öner :