Ürünlerimiz

​Далин Бебешка Пудра

Ја заштитува осетливата кожа од иритација, ја апсорбира потта

Далин бебешката пудра, кој ја штити чувствителната кожа на вашето бебе од иритација предизвикана од триење, има посебна формула докажана со клиничките тестови. Ја апсорбира потта од телото на вашето бебе и и дава мекост и лизгавост на кожата. Делува освежувачки со својот деликатен Далин мирис.


  • Хипоалергеник
  • Одговара на pH вредноста на кожата
  • Не содржи парабени и боја

Satın Al Annelere Öner :