Ürünlerimiz

Бебешко Масло Со 3 Природни Состојки, Сусамово масло, масло од Лешник И масло од Семка од Кајсија

Комбинација од масло од семка од кајсија, сусамовото масло, масло од лешник

Далин бебешко масло со 3-те природни состојки: маслото од cемка од кајсија има интензивно дејство да ја храни кожата, сусамовото масло има дејство на навлажнување на кожата, маслото од лешник ја зачувувува бариерата на кожата. Докажана нежна формула со клинички тестови е специјално развиена за вашето бебе и вашата кожа. Идеална е за бебешка масажа.


  • Хипоалергеник
  • Ризикот за алергија го доведува на минимум
  • Не содржи алкохол, боја и парабени

Satın Al Annelere Öner :