Naši proizvodi

​Далин Шампон Шишенце пиле

Времето во бања е веке по забавно со шишенцето пиле

Со 7те различни ликови на пилиња, бањата е веќе позабавна. Сега да ги наброиме новите пријатели за време на бањањето: со Сезнајко, Танчерот, Дотеранко, Трчко, Уметникот, Патникот и Играчот и за време на бањата и после бањата забавата ке продолжува. Со незаборавниот мирис на Далин шише со играчка вашето бебе ке сака да се бања и да си игра во водата. Ќе уживате со вашето бебе во овие среќни моменти.


  • Мекоста е докажана со клиничките испитувања
  • Хипоалергеник
  • Чиста формула без солзи
  • Одговара на pH вредностите на кожата
  • Со единствениот мирис и мирис на парфем
  • Не содржи алкохол, парабени, SLS и сапун
  • Ризикот за алергија е доведен на минимум

  Predlog za druge mame :