Наши Производи

​Далин Бебешки Шампон Со Екстрат Од Камилица

Екстрактите од камилица во содржината го релаксира вашето бебе

Состојките на екстракт од камилица ја смируваат кожата. Чистата формула докажана со клинички тестови е развиена посебно за вашето бебе и е без солзи. Можете сигурно да го користите од првиот ден на кожата и косата и да уживате во мирисот на Далин во бањата.


  • Мекоста е докажана со клиничките испитувања
  • Хипоалергеник
  • Одговара на pH вредностите на кожата
  • Со единствениот мирис, мириса на парфем
  • Не содржи алкохол, парабен, SLS и сапун

  Annelere Öner :