Наши Производи

​Бебешко Масло Со 3 Природни Состојки, Маслиново Масло, Авокадо И Бадемово Масло

Комбинација од маслиново масло, масло од авокадо и бадемово масло

Далин бебешко масло со 3-те природни состојки: маслиновото масло има интензивно дејство да ја храни и влажни кожата, маслото од авокадо и бадемовото масло ја зачувуваат бариерата на кожата. Докажана нежна формула со клинички тестови е специјално развиена за вашето бебе и вашата кожа. Идеална е за бебешка масажа.


  • Хипоалергеник
  • Не содржи алкохол, боја и парабени

  Annelere Öner :